AK Gençler ziyarette14 Mayıs 2017, Pazar

Çat kapı

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Murat Salih Başer, İl Yönetim Kurulu üyeleri ve Geyve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Faruk Koç ile birlikte Geyve’de İlçe Gençlik Kolları’nın Yönetim Kurulu toplantısına katıldı. Ardından genç esnaf ve genç seçmenlere "çat kapı" ziyaretlerde bulundu.

 Sorumluluk

Program sonunda AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Murat Salih Başer, “Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan partimize üyelik töreninde yaptığı konuşmada, ‘çat kapı ziyaretler’ yapmamızı istemiş, gençlere ve kadınlara çok önemli bir sorumluluk düştüğünü vurgulayarak yıllar önce Kars’ta bir aileye yaptığı ziyareti anlatmıştı” dedi.

Bir arada

Başer, “AK Gençlik olarak İl Gençlik Kolları Başkanımız Yusuf Demir’in de talimatıyla bizler de üzerimizdeki sorumluluğun bilinciyle ilçe ilçe, mahalle mahalle, cadde cadde dolaşarak "çat kapı" ziyaretlerimiz ile gençlerle bir araya gelmeye devam ediyoruz. Sakarya Teşkilatları olarak bıkmadan yorulmadan gece gündüz demeden gençlerle nasıl daha çok buluşabilirizin mücadelesini vermeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Gelenekselleşecek

Geyve İlçe Gençlik Kolları ev sahipliğinde düzenlenen programın sonunda İlçe Gençlik Kolları Başkanı Faruk Koç, “Cumhurbaşkanımızın "çat kapı ziyaretler" yapılmasına dair çağrısından sonra bizlere bu görevi veren ve bizlerle birlikte sahada bu samimi ve oldukça verimli faaliyeti gerçekleştiren İl Gençlik Kolları Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum. Bizler de bu günden itibaren "çat kapı" ziyaretleri geleneksel hale getireceğiz” diye konuştu. 

Bu haber toplam 774 defa okundu.