Günün Tarihi:29 Temmuz 2021

Annelere teşekkür etti


Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Öztürk bitmeyen sabrın, affediciliğin, hoşgörünün, saygı ve sevginin timsali olarak tanımladığı annelere teşekkür etti.

Başkan Cavit Öztürk, “Hiçbir ocağın sönmesini, hiçbir annenin gözyaşı dökmesini istemediğimiz bütün anneleri sevgiyle, hürmetle selamlıyor, Anneler Günü'nü kutluyorum. Özellikle şehit annelerine bu çok özel gün vesilesiyle sonsuz hürmetlerimi ve şükranlarımı arz ediyorum. Allah bütün annelerden ve özellikle şehit annelerinden ebediyen razı olsun” diye konuştu. Kendilerinin, anneliği en mukaddes ve en çok hürmete layık bir değer olarak gören bir inancın, kültürün ve törenin mensupları olduğunu belirten Başkan Öztürk, “Yüce kitabımızın 'onlara öf bile demeyin' emri gereği anne ve babalarımıza hürmette kusur etmeyiz. Bu anlamda anne ve babalarına hürmetsizlik edenleri de asla hoş görmeyiz. Yetim ve öksüz olarak büyümüş bir Peygamberin ebedi rehberliğinde şekillenen inancımız ve kültürümüzde cennet annelerin ayakları altındadır. Bütün gençlerimize ve evlatlarımıza bugün ve her gün hakları ödenmez annelerinin gönüllerini almaları gerektiğini bahusus hatırlatıyor, toplumsal dokumuzun en büyük güvencesi olan ailemizin temel direği bütün annelere sonsuz hürmetlerimi takdim ediyorum” dedi. 

14 Mayıs 2017 , Pazar Bu haber toplam 750 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU