Günün Tarihi:1 Mart 2021

Akyazı’ya teşekkür


AK Parti Sakarya Milletvekili Mustafa İsen, Akyazı İlçe teşkilatını ziyaret ederek ilçe başkanı ve yönetimini referandumda yüzde 80 oranında evet oyu çıkması nedeniyle de kutladı.

Gösterdiğiniz başarı

İlçe Başkanı Fevzi Bora ve yönetimi ile kadın ve gençlik kolları başkan ve yönetimi tarafından karşılanan Milletvekili İsen, “Referandumda gösterdiğiniz başarı hem milletvekilleri olan bizler için, hem de genel merkezimiz için çok önemlidir. Aldığınız oy oranı ile Marmara Bölgemizde birinci oldunuz. Hem sizi, hem de sizin şahsınızda tüm Akyazılı hemşehrilerimi kutluyorum” dedi.

 

Hiç unutmadan

Milletvekili İsen, “Sizlerin verdiği yüzde 80’lik destek hükümetimizin ve biz Milletvekillerinin de omuzlarına sorumluluk yüklemiştir. Bizlerde Akyazılıların bu katkılarını hiç unutmadan sizlere hizmet getirmek için çalışacağımızdan emin olmalısınız” dedi.

 

İlçe turizmi

Akyazı’nın kendisinde çok önemli bir yere sahip olduğunun altını çizen İsen, gerek milletvekili olmadan ve gerekse olduktan sonra en fazla geldiği ilçenin Akyazı olduğuna dikkat çekerek, “Akyazı’da tarım, sanayi ve turizm iç içe bir durumdadır. Tarım ve sanayi alanında hayli mesafe kat etmiş olan Akyazı’da, turizmi de çok ilerilere taşımalıyız. Özellikle termal ve yayla turizmini ön planda tutarak yatırımları buna göre yapmalıyız. Bize önemli ölçüde oyları ile destek veren Akyazılılara bu hizmeti getirmek de bizim asli görevimizdir” dedi.

 

Akyazı’ya MYO

Kurulacak olan Orhangazi Üniversitesi’ne bağlı olarak açılacak olan Meslek Yüksek Okullarından birinin mutlak surette Akyazı’da açılacağını da anlatan İsen, Ballıkaya baraj çalışmalarının aralıksız sürdüğünü, var olan bazı küçük aksaklıkların giderilmesi yolunda önemli mesafe kat ettiklerini ve 3.köprü güzergahının da yine Akyazı sınırları içinde geçiyor olmasının ilçeye önemli bir katma değer katacağını söyledi.

 

Diğer partiler

AK Partinin diğer partilere benzemediğini çok çalışkan üyelere sahip bir parti olduğunu da belirten İsen, “Biz bir seçim bittiğinde ertesi gün, diğer seçim için çalışmaya başlarız. Diğer partiler ise, seçim bittikten sonra çalışmayı bırakırlar ve sonraki seçime bir ay kala piyasaya çıkarlar. İşte aramızdaki fark budur. Referandumda eveti destekleyen Akyazılılara ve gece gündüz demeden çalışan ilçe teşkilatına bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

 

Hepimizin başarısı

Akyazı İlçe Başkanı Fevzi Bora’da, “Sayın vekilimizin partimiz teşkilatını ziyaret ediyor olmasından duyduğumuz memnuniyet sonsuzdur. Kendilerine bizde teşekkür ediyoruz. Bizde hemşehrilerimize bize verdikleri destek için teşekkür ediyoruz. El ve gönül birliği içinde elde edilen bu başarı hepimizin başarısıdır” dedi.

 

Öğrenci kapasitesi

Bora, “Vekilimizin de ifade ettikleri gibi ilçemize mutlak surette bir kaliteli ve öğrenci kapasitesi fazla bir Yüksek Okulun açılmasını sabırsızlıkla bekliyoruz. Ayrıca turizmin gelişmesi için yapılması gereken ne ise onu da Sayın İsen’in şahsında tüm milletvekillerimizden mutlak surette bekliyoruz” dedi. 

14 Mayıs 2017 , Pazar Bu haber toplam 819 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU