Günün Tarihi:17 Ocak 2022

Yol haritası belli olacak


Yönetim ile Teknik Direktör Osman Özdemir kısa sürede bir araya gelecek

Yönetim

burada

Osman hoca

Ankara’da

dinleniyor

Şampiyonluğun ardından istirahate çekilen Sakaryaspor yönetimi ile Teknik Direktör Osman Özdemir, birkaç gün sonra bir araya gelerek yeni yol haritası üzerinde çalışma yapacak.

         İstirahat

Şampiyonluğun ardından Ankara’ya giden ve istirahate çekilen Özdemir’in Sakaryaspor yönetimine rapor vereceği öğrenildi. Sakaryaspor Başkanı İsmail Gürses ise gidecekler ve kalacaklar konusundaki kararını da yine Özdemir’in vereceği rapor doğrultusunda ele alacak.

         Beklemede

Şampiyonluğun ardından sözleşmesi biten ve devam eden futbolcular, yönetim ile görüşecekleri günü bekliyorlar. Sakaryaspor ile yola devam etmek isteyen futbolculardan hangileri ile yola devam edileceğinin kararı ise yönetim ile Osman Özdemir’in görüşmesinde ele alınacak.

 

------------------------------

19 Mayıs 2017 , Cuma Bu haber toplam 1206 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU