Günün Tarihi:8 Mayıs 2021

Öğrencilerden muhteşem gösteri


Özel Sakarya AK Anaokulu yılsonu gösterisi düzenlediler. Gecede Türkçe ve İngilizce olarak gösteri sunan öğrenciler, hünerlerini, kendilerini izlemeye gelen aile ve akrabalarına gösterdi.

Yılsonu

 

SAÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde dillere desten muhteşem bir gösteri hazırlayan Özel Sakarya Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu bünyesinde bulunan Özel Sakarya AK Anaokulu’nun öğrencileri; öğretmenleri nezaretinde hazırladıkları yılsonu gösterisini; salonu dolduran aile ve yakınlarına sundu. Bütün eğitim ve öğretim yılı süresince olduğu gibi, yılsonu hazırlıklarını ve sahne gösterilerini neşeli bir şekilde yürüten Özel Sakarya AK Anaokulu’nun öğretmen ve öğrencileri, gecede gerçekleşen gösterilerde görülmeye değerdi.

 

Kep atma

 

Gece boyunca Türkçe ve İngilizce olarak ayrı gösteriler sunan minik öğrencilerin performansı izleyenleri adeta büyülerken, Özel Sakarya AK Anaokulu Müdürü Senem Hunduroğlu ve öğretmen kadrosu, salondakilerden tam not aldı. Öğrencilerin özellikle jimnastik gösterileri büyük bir heyecanla izlenirken, Gonca Yar Şirin ve Dilara Taşçı öğretmenliğindeki 5 yaş grubu 14 öğrencinin mezuniyet ve kep atma töreni de adeta duygulu anların yaşamasına sebep oldu.

 

Tek yol sevgi

 

Gecede yaptığı konuşmasında Özel Sakarya AK Anaokulu olarak ilk mezun vermelerinin heyecanını yaşadıklarını dile getiren Özel Sakarya Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu ve Özel Sakarya AK Anaokulu Kurucusu Ülkü Yıldız, “Çocuklarınızı, siz anne ve babaları gibi sevemeyebiliriz belki ama en az onlar kadar sevdiğimizden emin olabilirsiniz. Sevgi ile yürünen yol; bizleri en doğru yola götürecek, tek yoldur” dedi.

 

Bilgilendirme

 

2017-2018 Eğitim-Öğretim dönemi için erken kayırt avantajlarının da devam ettiğini sözlerine ekleyen Ülkü Yıldız, “Okulumuzda, her sınıfta iki öğretmen aynı anda bulunur. Öğretmenlerimizin bir tanesi Türkçe konuşurken, uluslararası İngilizce öğretmenliği belgesine sahip diğeri sadece İngilizce konuşur. Her sınıfımızda biri anadili İngilizce olan yabancı İngilizce Öğretmeni (Native Speaker English Teacher) ve bir de Türk anaokulu öğretmeni aynı anda daimi olarak bulunur. Okulumuzda İngizce’nin yanı sıra; müzik, resim, dans, jimnastik, satranç gibi aktiviteler ile çocuklarımızın standartların çok üstünde olmaktadır” diyerek, bilgilendirdi. 

22 Mayıs 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 1028 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU