Günün Tarihi:13 Temmuz 2020

Yeteneklerini sergilediler


Adapazarı Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nde Kantin İşletmeciliği Meslek dalında eğitim gören öğrenciler yıl boyunca elde ettikleri becerileri sergilediler.

Merkez Müdür Yardımcısı Burhan Özkan ile öğrencilerden Rabia İrdem, Müge Yallı ve Elçin Kılıç öncülüğünde organize edilen programda konuşan Merkez Müdürü Arif Türkyılmaz; “Kantin işletmecisi adayı öğrencilerimiz Hijyen-Sanitasyon, Beslenme, Yiyecek ve İçecekler derslerinde aldıkları eğitimleri burada gösterme fırsatı buldular. Öğrencilerimiz kazandıkları bilgi ve beceriler sayesinde nitelikli ve tercih edilen elemanlar olmaya devam edeceklerdir. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. Programa katılan Sakarya Kantinciler Odası Başkanı Nahim Salık’ta; “Kantinciler Odası olarak, kantinde çalışan veya çalışacak olan tüm elemanlarımızın eğitiminden geçmesi, kaliteli, nitelikli ve aranılan elemanlar olması yönünde elimizden gelen herşeyi yapmaya hazırız. Bu konuda Adapazarı Mesleki Eğitim Merkezi ile de işbirliği içinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ben de bu programda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. 

24 Mayıs 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 1141 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU