Günün Tarihi:12 Ağustos 2020

Stajyer avukatlara eğitim


Sakarya Barosu stajyer avukatlarının eğitimine hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda Baro Konferans Salonunda ‘İcra iflas hukukunun güncel sorunları ve karşılıksız çek keşide etmek suçu ile ilgili olarak getirilen yenilikler’ konulu seminer düzenlendi.

Katılımcıların büyük bir kısmını stajyer avukatların oluşturduğu seminere avukatlar da katılım gösterdi. Sunumunu Sakarya Üniversitesi Hukuk Fakültesi Medeni Usul Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Murat Erdem ile Sakarya 1nci İcra Hukuk Mahkemesi Hakimi Nursen Güven’in yaptığı seminer iki oturumda gerçekleştirildi. Avukatların ilgi ile takip ettiği seminerin ilk yarısında icra iflas hukukunun güncel sorunları ve getirilen yenilikler anlatıldı. Eğitimin ikinci yarısında ise soru cevap şeklinde geçerken avukatlar icra iflas hukuku ile ilgili sorularını enine boyuna tartışma imkanı buldular. Staj Eğitim Merkezi Başkanı Av. Musa Adıyaman eğitim çalışmalarının devam edeceği belirterek seminere katılan tüm meslektaşlarına teşekkür ederek, “Sakarya Barosu olarak bizlere her daim destek olan üniversitemiz hocası Doç. Dr. Murat Erdem ve 1. İcra Hukuk Mahkemesi Hakimi Sayın Nursen Güven’e böylesi güncel bir konuda bizleri aydınlattıkları için çok teşekkür ediyoruz” dedi. 

25 Mayıs 2017 , Perşembe Bu haber toplam 806 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU