Günün Tarihi:16 Mayıs 2021

Yarışmada son gün


Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Recep Karamehmetoğlu, “Çevreye karşı duyarlı bireyler yetişmesi amacıyla düzenlediğimiz yarışmalar bugün sona eriyor. İnşallah 1 Haziran Perşembe günü ödül törenimizi gerçekleştireceğiz” dedi.

Ödüller

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Bitkisel Atık Yağ ve Atık Pil Toplama yarışmaları sona eriyor. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Recep Karamehmetoğlu, “Yeni nesilde çevre bilincini arttırmak hedefiyle düzenlediğimiz Bitkisel Atık Yağ ve Atık Pil Toplama yarışmalarında sona geldik. İnşallah 1 Haziran Perşembe günü dereceye giren okullar ödüllerin sahibi olacak” dedi.

Son teslim

Karamehmetoğlu, “Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği, Kolza A.Ş. desteği ile bu yıl 7’incisi düzenlenen Bitkisel Atık Yağ Toplama yarışması için atık yağların lisanslı firmaya son teslim tarihi 26 Mayıs Cuma. Bu yıl 12’incisi düzenlenen Atık Pil Toplama yarışmasında ise okullarımız, Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevlilerinden oluşan değerlendirme kuruluna topladıkları atık pilleri bugün 09.00 – 16.00 saatleri arasında getirebilecek. Değerlendirme Kurulumuz Atık Yönetimi Şube Müdürlüğü’nde toplanacaktır” diye konuştu.

1 Haziran

“Yarışmalar ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlarımız Atık Yönetimi Şube Müdürlüğü’nün 444 40 54 (Dahili 2111-2114) no’lu telefonunu arayabilirler. Dereceye giren okullarımıza ödüllerini 1 Haziran Perşembe günü saat 10.00’da AKM’de gerçekleştireceğimiz ödül töreniyle teslim edeceğiz. İnşallah yarışmamız çevreci gelecek nesil oluşmasında büyük katkı sunacaktır. Şimdiden tüm katılan okullarımıza şükranlarımı sunuyorum.”

26 Mayıs 2017 , Cuma Bu haber toplam 769 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU