Günün Tarihi:15 Ocak 2021

Acele işe şeytan karışır


Ortaya atılan transfer söylentilerine cevap veren Başkan Gürses ‘Kim ne yazarsa yazsın kesinlikle doğru değil’ dedi.

İç transferi

şekillendirdik

nokta transferler

ile ilgili de ön

görüşmeyi yaptık

   Hepsi belli

 Ortaya atılan bazı isimler ile ilgili konuşan Başkan Gürses;”2 Herkes bir şey yazıyor ama ortaya atılan isimlerin hiç birisi doğru değil, zaten bu konuda  acele etmiyoruz iç transferi şekillendirdik, Murat ile vedalaştık, görüşme sırasına Zaferi aldık, Dış transferde de alacağımız isimler ile görüştük” dedi.

   Yetişecek

 

Kamp gününe kadar  alınması ve gönderilmesi gerekenlerin tamamen kesinleşeceğini söyleyen Gürses;” Daha önceki dönemlerde çok yıprandık, her kafadan bir ses çıkıyordu ama bu kez öyle değil, sakiniz, kafamız rahat ve acelede etmiyoruz, çünkü Acele işe şeytan karışır O da bizi bozar” dedi.

: Murat

tesislerden

ayrıldı: Başkan İsmail Gürses ile helalleşip Sakaryaspor ile ilgili defterini kapatan Kaptan Murat buruk bir şekilde tesislerden ayrıldı.

27 Mayıs 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 1119 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU