Günün Tarihi:17 Ocak 2021

Personele eğitim


Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Aile ve Toplum Hizmetleri tarafından personellere ‘Değerlerimiz ile Mutlu Aile Başarılı Çocuk’ eğitimi verildi.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Aile ve Toplum Hizmetleri Birimi tarafından Hizmet İçi Yıllık Eğitim Planı kapsamında, Aile Haftası nedeniyle İl Müdürlüğü ve bağlı kuruluşlarda görev yapan personele yönelik olarak ‘Değerlerimiz ile Mutlu Aile Başarılı Çocuk’ konulu bir eğitim düzenlendi. ‘Değerlerimiz ile Mutlu Aile Başarılı Çocuk’ eğitimi Tarihçi Yazar Mustafa Turan tarafından İl Müdürlüğü konferans salonunda verildi. Eğitim sonunda Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu yaptığı katkılardan dolayı Tarihçi Yazar Mustafa Turan’a teşekkür ederek hediye takdim etti. Eğitimde; ‘Geçmişten Günümüze Değerlerimiz, Rol Modeli Olmada Anne ve Baba olmanın önemi, Mutlu Aile Olma Yolunda Engeller, Çocuğun Başarı Motivasyonunda Manevi Değerler, Eşler Arasında ‘4 S’ Formülünün önemi, Maneviyattan Mutluluğa konularında bilgi verildi. 

30 Mayıs 2017 , Salı Bu haber toplam 732 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU