Günün Tarihi:23 Nisan 2021

Öğrenciler kampta


Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından 2014 yılından itibaren "Lider Çocuk Tarım Kampı" Programı kapsamında Özel Erenler Güneş Okulları 4. Sınıf öğrencileri kampa katıldı.

Bilgi alışverişi

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nde düzenlenen toplantısıyla başlayan etkinlik, sonrasında Geyve Boğazköy'de Çelikler Yumurta Üretim Tesisi ve Köprübaşı'nda bulunan Saanen Keçi Çiftliği ziyaret edilmiştir. Kampın ikinci gününde ise öğrenciler Sarıcalar Mahallesi’nde bulunan süs bitkileri seralarında çiçek dikimi yaptılar. Sonrasında Akyazı Altındere Alabalık Üretim Tesisleri gezildi. Tesis de yapılan gezi ve incelemeye Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdür Yardımcısı Turgay Türkyılmaz ile Daire Başkanı Ramazan Çelebi katılarak sektör ve sorunları ile ilgili bilgi alışverişinde bulundular.

Katılım belgesi

Kampın son gününde ise Mısır Araştırma Enstitüsün'nde öğrenciler fide dikimi yaptı. Etkinliğe Arifiye Kaymakamı Âdem Yazıcı, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Erdemir, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Mısır Araştırma Enstitüsü Müdürü Yavuz Ağı, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür Yardımcıları İsmail Kaya ve Ali Ulvi Özerdem, Erenler İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Murat Kefeli ve görevli personel katıldı. Burada yapılan törende, kampa katılımlarından dolayı öğrencilere katılım belgeleri verildi. 

1 Haziran 2017 , Perşembe Bu haber toplam 853 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU