Günün Tarihi:16 Ağustos 2022

Türkiye için atılım başlıyor


AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak ve Yönetim Kurulu HAK-İŞ konfederasyonuna bağlı Hizmet-İş Sendikası Çelik İş Sendikası ve Öz Orman İş Sendikası temsilcilerini ziyaret etti.

Teşekkür

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak yönetim kurulu üyeleriyle birlikte teşekkür ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. ‘16 Nisan halk oylamasında verdikleri destek ve yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum’ diyerek Sendikaların kendilerine düşen görevi yerine getirdiğini dile getiren İlçe Başkanı Mustafa Ak, Hak-iş Konfederasyonu bünyesinde Hizmet İş Sakarya Şube Başkanı Mesut Gökdemir’e,  Çelik İş Sendikası Şube Başkanı Rıfat Kurt’a,  Öz Orman İş Sendikası Şube Başkanı Adem Öz’e ve sendika üyelerine Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine verdikleri destekten ve yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Ülke meselesi

Hak-iş Konfederasyonu Sakarya İl Başkanlığı ziyaretinde konuşan AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, “16 Nisan önemli bir dönüm noktasıydı. Ülkemizin önünün açılması 2023 hedeflerine ulaşması için en önemli aşamalardan biri idi sendikalarımız sivil toplum örgütlerimiz bu meselenin parti meselesi olmadığını görmüş ülke meselesi olduğunun farkına varmıştır ve bu süreçte ülkemizin geleceği için güzel yarınlarımız için ellerinden geleni yaparak ‘Evet’i desteklemişlerdir” diye konuştu.

Gece gündüz 

Ak, “16 Nisan Halk oylamasında teşkilat olarak gece gündüz sahalarda olarak partimiz ve milletimiz adına çalıştık. Sıkılmadık el, dokunmadık gönül bırakmamaya çalıştık. Halkımızın teveccühü ile %51.41 alarak bu seçimi kazandık.  Allah hepinizden razı olsun biz birlikte büyük Türkiye’yiz ülkemizin yeni atılım dönemi şimdi başlıyor” ifadelerini kullandı.

‘Hükümetin yanındayız’

Hizmet İş Sendika Başkanı Mesut Gökdemir, Çelik İş Sendikası Başkanı Rıfat Kurt, Öz Orman İş Sendikası Başkanı Adem Öz, “Söz konusu vatan olunca biz her zaman hazırız. Şartlar ne olursa olsun üzerimize düşeni yapar hükümetimizin devletimizin yanında oluruz”  dediler.  Sendika başkanları ziyaretlerinden dolayı AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak’a ve beraberindeki heyete teşekkür ettiler. 

5 Haziran 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 1027 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU