Günün Tarihi:9 Mayıs 2021

Erenler’de start verildi


Erenler Belediyesi 2017 yılı asfalt startını Yeşiltepe Mahallesi’nde verdi. Hedef bu yıl içerisinde 60 bin ton asfalt atmak.

Hedef 60 bin ton

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, 2017 yılı üst yapı çalışmalarına ağırlıklı olarak Yeşiltepe ve Erenler Mahallelerinden başlandığını belirtti.  Hafta sonu başlanan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Öztürk açıklamasında; “Bismillah diyerek asfalt sezonumuzu açtık alt yapı sorunu olmayan her sokağımız asfaltla buluşacaktır. Erenler her gün biraz daha gelişiyor ihtiyaçları da ona göre artıyor. Bizler de Erenler Belediyesi olarak bu ihtiyaçlara cevap vermek adına yoğun bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Hedefimiz bu yıl içerisinde 60 bin ton asfalt ile Erenlerimizi daha yaşanılabilir bir hale getirmek” dedi.

 

Aciliyite göre

Öztürk, “Vatandaşlarımızdan gelen şikâyet ve talepler üzerine, hasar gören yollar ekiplerimizce inceleniyor ve aciliyet durumuna göre bir çalışma planı oluşturuluyor.  Ekiplerimiz belediyemizin sorumluluk alanında olan ve acil müdahale edilmesi gereken cadde ve sokaklarda asfalt ve yama çalışmalarına devam etmektedir. Bu çalışmaların ilçemize ve halkımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından bir yandan yaya kaldırımı ile parke tamiri çalışmalarının yapıldığını diğer taraftan ise asfalt çalışmalarının başladığını açıkladı.

6 Haziran 2017 , Salı Bu haber toplam 840 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU