Günün Tarihi:4 Mart 2021

Öztürk’ten Ramazan daveti


Erenler Belediyesi Haziran ayı olağan meclis toplantısını Erenler Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda Belediye Başkanı Cavit Öztürk Başkanlığında gerçekleştirdi. Toplantıda konuşan Başkan Öztürk, iftar programlarına tüm vatandaşları davet etti.

Oylama

Haziran ayı ilk oturumu yapılan yoklamanın ardından Başkan Öztürk meclis üyelerinin Ramazan ayını kutladı. Meclis bir önceki birleşime dair meclis tutanak özetlerinin oylanmasıyla devam etti. Gündeme ilave edilen 2 madde ile birlikte 4 maddeden 3’ü komisyona havale edilirken biri de oylanarak kabul edildi.

İftar

Heyecanla beklenen bolluk, bereket, rahmet ve mağfiret ayı olan 11 Ay’ın sultanı Ramazan’ın İslam Âlemine hayırlar getirmesini dileyen Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Erenlerde ki etkinlik ve iftar programlarını meclis üyelerine hatırlatarak tüm vatandaşları davet etti. Başkan Öztürk 16 Haziran Cuma günü de Çaybaşıyeniköy mahallesinde iftar verileceğini hatırlattı.

Etkinlikler

Son Mahalle İftarının ise 19 Haziran Pazartesi günü Büyükşehir Belediyesi tarafından “Mahallemde İftar Var” Etkinlikleri çerçevesinde Çarşamba Pazarının kurulduğu Mehmet Akif Ersoy Caddesi’nde verileceğini belirten Başkan Öztürk iftar programlarının yanı sıra Cuma Cumartesi ve Pazar akşamları iftardan sonra Yunus Emre Meydanı ve Sakaryaparkta Ramazan Etkinliklerinin devam edeceğini ifade etti.

7 Haziran 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 634 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU