Günün Tarihi:21 Haziran 2021

Hendek’e katlı otopark


Hendek Belediyesi Haziran ayı Meclis Toplantısı, Belediye Başkanı İrfan Püsküllü Başkanlığında, Belediye Meclis Salonunda yapıldı. Mecliste görüşülen konular arasında katlı otopark yapılabilmesi için Belediye Başkanına yetki verilmesi kararlaştırıldı.

Meddeler

Gündemde bulunan 12 madde tek tek görüşüldü. Gündemde bulunan, Sakarya Halk Sağlığı Müdürlüğünden 54-YV-579 plakalı Evde Sağlık Hizmetleri Nakil Aracının hibe olarak istenmesi,  katlı otopark yapılabilmesi için Sakarya Büyükşehir Belediyesi ile protokol imzalamak üzere Belediye Başkanına yetki verilmesi, belediye HİMPAŞ Şirketinin sermaye artırım talebi,  ilçede yardımlaşma amacıyla düzenlenen kermeslerde satılacak ürünlerin belirlenmesi,  Belediyemize ait ekonomik ömrünü tamamladığı için kullanılmayan iş makinası ile ilgili komisyon raporunun görüşülmesi görüşüldü.

Kabul edildi

Görüşülen diğer maddeler ise şöyle; Kocatöngel Mahallesi’nde Belediyemize ait 198 ada 1 nolu ve 178 ada 45 nolu parsellerin satışları ile ilgili komisyon raporunun görüşülmesi,  Martinler Mahallesinde Belediyemize ait 962 nolu parselin satışı ile ilgili komisyon raporunun görüşülmesi,  Toplu Konut Alanı ile ilgili İmar Plan tadilatı onama yetkisinin Sakarya Büyükşehir Belediyesine devredilmesi, İlçemiz Başpınar Mah.  Nüzhetiye Mah. ve Kurtköy Mahallesi ile ilgili 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Plan Tadilatlarının İmar Komisyonuna havale edilmesi, Nuriye Mahallesi ile ilgili 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Plan Tadilatına askı sürecinde yapılan itirazların İmar Komisyonuna havale edilmesi,  Belediyemiz Birimlerinin çalışma yönetmeliklerinin Hukuk Komisyonuna havale edilmesi,  Hendek Belediyesi Ödül Yönetmeliğinin Plan ve Bütçe ve Hukuk Komisyonuna havale edilmesi, maddeleri tek tek görüşülerek kabul edildi. 

9 Haziran 2017 , Cuma Bu haber toplam 787 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU