Günün Tarihi:18 Eylül 2021

‘Genç Fatihler yetiştireceğiz’


AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı 50. İlçe Danışma toplantısını Ramazan ayı dolayısıyla partililer ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştirdi.

Yönetim kurulu

İftarlı gerçekleşen İlçe Danışma Toplantısına İl Başkanı Fevzi Kılıç, İl yönetim kurulu üyeleri Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Belediye Başkan Yardımcısı Erol Aydın, Belediye Meclis üyeleri, Ferizli İlçe Başkanı Ramazan Sarhoş İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Mahalle temsilcileri ve vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Hedef genç üyeler

İlçe Başkanı Mustafa Ak, 50. Danışma Meclisini sizlerle birlikte kutlamanın heyecanını yaşıyoruz diyerek, “Danışma meclislerimizde yoğun bir şekilde katılan bizleri asla yalnız bırakmayan sizlerle istişare ederek faaliyetlerimizi belirliyoruz. Bu sayede bir oluyoruz iri oluyoruz diri oluyoruz.  Her zaman her seçime hazır bir teşkilatız.  Her zaman mahallelerimizde vatandaşlarımızın içindeyiz bu sayede teşkilatımız yapımız her zaman diri ve sağlamdır 2019 seçimleri için şimdiden çalışmalara başladık. Güzel bir gelecek için durmak yok yola devam ediyoruz” dedi.  

12 bin genç

Ak, “Bu danışma meclisimizde Geleceğimizi emanet edeceğimiz genç kardeşlerimiz onur konuklarımızdır. 2023 ve 2053, 2071 hedeflerimizi genç kardeşlerimizle birlikte gerçekleştireceğiz.  84 mahalle de partimize üye olmayan 12 bin genç tespit ettik. En kısa zamanda bu gençlerimizin %10’unu partimize üye yapmayı planlıyoruz. Partimizin gençlere her alanda verdiği desteği biliyoruz ve bu konuda da çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  Dünya’da bulunduğu coğrafyada gözyaşı ve kana izin vermeyen bir neslin devamı olan bir milletiz” dedi.  

Genç Yavuzlar

Ak, “Bu 600 yıllık o muhteşem dönemin yükselişini sağlayan çağ açıp çağ kapatan genç Fatihler yetiştirmek için güçlü bir Türkiye için  gençlere ihtiyacımız var  genç Fatihler, genç kanuniler Genç Yavuzlar, bizim sahip çıktığımız gençlerimizden çıkacaktır bunun için  genç kardeşlerimizi önemsiyoruz. Genç kardeşlerimizin partimizde de her kademede görev yapmalarını istiyoruz” şeklinde konuştu. 

Tarihe dayanan

İlçe Başkanı Mustafa Ak’ın konuşmasının ardından İl Başkanı Fevzi Kılıç, “ Biz kendimizi tarif ederken düşünce ve iyilik hareketiyiz diyoruz.  Tarihe dayanan, geçmişe dayanan, maneviyata dayanan bir partiyiz.  Adapazarı Teşkilatımızı yaptığı çalışmalardan ve bugün burada bir kez daha oluşturduğu bu tablodan dolayı kutluyorum. Hangi görevde olursak olalım yaptığımız işin karşılığını ahrette alacağımızı biliyoruz” dedi.  Sakarya her seçimde üzerine düşeni yapmıştır. En hızlı en çabuk organize olan teşkilatlardan biriyiz bunu sizlerle birlikte başarıyoruz” dedi.

Gençlere belge

Kürsü konuşmalarının ardından partiye üye olan 18-20 yaş arasında 38 gence İl Başkanı Fevzi Kılıç, İl Yönetim Kurulu Üyesi Teşkilat Başkanı Erkut Aşoğlu,  Halkla ilişkiler başkanı Fevzi Gürsoy,  Arge Başkanı Ahmet İpçioğlu, Ferizli İlçe Başkanı Ramazan Sarhoş Adapazarı Belediye Başkan Vekili Erol Aydın ve İlçe Başkanı Mustafa Ak tarafından teşekkür belgesi verildi.  Gençlere verilen teşekkür belgesinde. “Büyük ve Kutlu yürüyüş için çıktığımız bu kutlu yürüyüşümüzde sizleri de bu çatı altında görmekten onur duyuyoruz” ifadeleri yer aldı.

10 Haziran 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 934 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU