Günün Tarihi:26 Ekim 2021

Alemdar’dan karne alan öğrencilere çağrı


2016-2017 Eğitim Öğretim Yılını tamamlayarak karne alan öğrencileri tebrik eden Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, tüm öğrencileri düzenlenecek olan Serdivan Ücretsiz Yaz Spor Okulları’na beklediklerini belirtti.

Önemli olan duruş

Alemdar, “Çocuklarımız bir yıllık emeklerinin karşılığını aldı. Biz onları aldıkları notlarla değerlendirmiyoruz. Notlar her zaman değişebilir, değişmemesi gereken çocuklarımızın duruşu ve insani değerleri olmalı. Onlara olan inancımız tam. Onlar geleceğimizi emanet edeceğimiz bu ülkenin en önemli değerleri” ifadelerini kullandı. Öğrencilere tatil boyunca öncelikle dinlenmelerini, bunun yanında kitap okumalarını ve çeşitli sportif ve sosyal faaliyetlerde bulunmalarını tavsiye eden Başkan Alemdar, tüm öğrencileri bu kapsamda düzenlenecek olan Serdivan Ücretsiz Yaz Spor Okulları’na beklediklerini belirtti.

‘Velilerin yanındayız’

Velilere de karne notları ile ilgili mesajlar veren Alemdar, “Çocuklarımızı çalışmaya teşvik etmek, dersteki başarı durumu iyi olmayanları cesaretlendirmek, başarılı olanları ise bu şekilde devam etmeleri için pekiştirmek gerekir. Bu noktada biz her zaman velilerimizin yanında olmaya, imkânlarımız ölçüsünde öğrencilerimizi ve velilerimizi bir araya getirecek aktivite ve etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz.  Bu bağlamda tüm öğrencilerimize sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir tatil diliyorum” dedi.

Teşekkür

Geleceğimizi şekillendirmeye aday gençlerimizi, çağın gereklerine uygun olarak yetiştirmek için bu yıl da öğretmenlerin büyük emek sarf ettiğine değinen Başkan Alemdar, “Öğrencilerimize kattıkları değerler için ve bunu yaparken gösterdikleri özveri ve fedakârlıklardan dolayı tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

11 Haziran 2017 , Pazar Bu haber toplam 899 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU