Günün Tarihi:27 Eylül 2020

Çocuklar gazı öğrendi


AGDAŞ Sosyal sorumluluk ekibi, Şehit Ahmet Akyol İlkokulunda 70 öğrenciye çevre,geri dönüşüm ve güvenli doğalgaz kullanımı hakkında sunum yaptı.

Çevreci yemini

Çevre Temsilcisi projesiyle öğrencilere çevre bilincini aşılamaya çalışan proje ekibi, gelecek nesillere yaşanılabilir bir çevre bırakmak için çalışıyor. Öğrencilere tohumlu kalem hediye eden ekip, ağaçların yaşam için önemi vurgu yaptı. Sunumun ardında öğrenciler çevreci yemini ederek ‘Çevre Temsilcisi’ oldular.

Yüzlerce öğrenciye

Şirketin Kurumsal İletişim Sorumlusu Taner Tosun ve çevre temsilcisi projesi ekip üyeleri Hatice Açıkgöz, Ömer Ülken ve Ayten Demircioğlu; çevre temsilcisi projesiyle her yıl yüzlerce öğrenciye ulaştıklarını, bu eğitimlerde oldukça eğlenceli vakit geçirdiklerini ve  öğrencilere çevre bilinci aşılamaya çalıştıklarını belirterek, Okul Müdürü Tekin Ateş’e teşekkür ettiler.

11 Haziran 2017 , Pazar Bu haber toplam 684 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU