Günün Tarihi:25 Şubat 2021

Liste değişecek


Sakaryaspor’un Olağanüstü Genel Kurulu için geri sayım başladı. Kongre 17 Haziran’da Rüstemler Tesislerinde Saat 21.00’de yapılacak.

Yönetim

kadrosu

güçlenecek

yeni sezon

startı

verilecek

Sakaryaspor Kulüp Başkanı İsmail Gürses, 17 Haziran’da yapılacak Olağanüstü Genel Kurul için görüşmelerini sıklaştırdı. Yönetiminde önemli değişiklikler yapacak olan Gürses’in güçlü bir liste tasarladığı söyleniyor.

         Birlikte

Kulüp Başkanı İsmail Gürses’in yeni yönetim kurulu listesini Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun bilgisi dahilinde yapacağı ifade ediliyor. Bir yandan şampiyonluk primleri için kaynak arayan Gürses, diğer taraftan da yönetimini güçlendirmeye çalışıyor.

         İsim yok

Önemli işadamları ile görüşen, bazıları ile anlaşan, bazıları için de Toçoğlu’nun devreye girdiği söylenen yeni oluşum için isim açıklanmıyor. Genel Kurul gününe kadar isim verilmeyeceğini söyleyen Gürses’in güçlü bir liste yapacağı ve daha sonra da transfere hız vereceği ifade ediliyor.

         Kaç kişi?

 

Yeni yönetim kurulu listesinin kaç kişiden oluşacağı ile ilgili de her hangi bir açıklama yapılmadı. 17 Haziran akşamı Rüstemler Tesislerinde yapılacak olan ilk oturumda çoğunluk sağlanamazsa, bir hafta sonra aynı yerde, aynı saatte ikinci oturum gerçekleşecek.  

13 Haziran 2017 , Salı Bu haber toplam 1056 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU