Günün Tarihi:25 Şubat 2021

2017 yılını değerlendirdiler


Kurumsallaşma sürecinde önemli bir yol kat eden Ahmet Erkan Tarım Ürünleri personeli ile birlikte 2017 yılı ilk 6 ayı süreç performans değerlendirmesi yaptı. Toplantıda önümüzdeki sezonda birimlerin uygulanabilir ve sürdürülebilir hedef, strateji ile ilgi

ARGE çalışmaları

Toplantıda firmanın hibrit tohum, sertifikalı tohum geliştirme hedefleri doğrultusunda Geçit Kuşağı Araştırma Enstitüsü ile birlikte hibrit kabak çekirdeği geliştirme projesi, Trakya Tarımsal Araştırma Enstitüsü ile birlikte hibrit ayçekirdeği geliştirme projesi kapsamında ziraat mühendisleri ile birlikte hibrit tohum geliştirme projeleri gözden geçirildi. Altyapı yatırımlarını tamamlandığı ARGE bölümü kurulum çalışmaları aşamaları değerlendirildi.

Hijyen

Firma sahibi Ahmet Erkan, “Ahmet Erkan Tarım Ürünleri olarak kurumsallaşma sürecimizde daima yenilikçi bir çizgi içerisindeyiz, üstlendiğimiz misyon ve vizyonumuz gereği sektörümüzde kaliteden ödün vermeden rekabet gücümüzü arttırmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek için gelişen teknolojiyi üst düzeyde kullanarak tüketicimizi memnun etmek amacımızdır. Bunun içinde ISO 22000 HACCP Gıda Güvenliği Yönetim Sistemini ve diğer kurumsal yönetim sistemlerinin uygulanmasını uygulamaya geçirmiş bulunmaktayız. Şirketimizde kalite ve hijyen standartlarına uygun üretim yapılması ve uluslararası standartlarda üretip sattığımız her parti ürünün güvenli olması için çalışıyoruz” diye konuştu.

Eğitim

Katılımcı yönetim anlayışı ile personeline yapılan faaliyetler hakkında bilgi veren Ahmet Erkan, güçlü kurumsal yapılar ancak sağlam temeller üzerine kurulmuş bir insan kaynağının etkin ve verimli bir biçimde yönetilmesi firmalarının performansını doğrudan etkileyeceğini belirterek, “Bu amaçla insana yatırım yaparak, profesyonel kadromuzdan en yüksek faydayı sağlayacak sistemlere ve eğitimlere önem veriyoruz. Bu süreçte canla başla çalışan tüm personelimize de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi. 

22 Haziran 2017 , Perşembe Bu haber toplam 996 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU