Günün Tarihi:8 Mart 2021

Olgunlarda imzalar atıldı


5 temmuzda başlayacak olan olgunlar futbol turnuvasında sponsor belli oldu

29ncusu düzenlenecek olan olgunlar futbol turnuvasında son hazırlıklar yapılıyor   

Sponsor tamam

Profesör Doktor Tansu Çiller Mesleki ve Anadolu Lisesi sahasında bu yıl 29. düzenlenecek Olgunlar Futbol turnuvasının sponsorluk anlaşması imzalandı. Karasuda kurulu Gazi Metal A.Ş. Yetkilileri ile Prof.Dr. Tansu Çiller Mesleki ve Anadolu Lisesi Müdürü Mithat Şahin ve turnuvanın reklam sorumlusu Cengiz Olgaç tarafından imzalanan anlaşma gereği Olgunlar turnuvasının resmi adı “ Gazi Metal Olgunlar Turnuvası” oldu. Atılan imzalardan sonra sponsorluk anlaşmasının şartları şöyle açıklandı; Gazi Metal A.Ş. turnuvaya 25 bin TL isim hakkı ödeyecek. Ödemeler başlangıçta 9 bin TL, daha sonra iki defada 8 er bin lira olarak yapılacak, anlaşma uyarınca turnuva ismi “ Gazi Metal Olgunlar Turnuvası” olacak ve şirket reklamı maçların oynanacağı sahada en görülen yerde olacak.

 

 

 

İftar verildi

Sponsorluk anlaşmasın imzalanmadan önce katılımcılara iftar yemeği verildi. İftar yemeğine Gazi Metal yönetim kurulu başkanı Mehmet Gazioğlu, Mali İşler Müdürü Gani Erdoğan, Prof. Dr. Tansu Çiller Mesleki ve Anadolu lisesi müdürü Mithat Şahin, olgunlar turnuvası reklam sorumlusu Cengiz Olgaç, Milli Eğitim Müdürü adına Yalçın Akaltın, tertip kurulu üyeleri Ferudun Özdemir, Nurettin Elmacı, Okul aile birliği başkanı Adnan Akıncı, Söğütlü İlçe Spor Müdürü Özgür Aygün, Gazi Metal üst düzey yöneticiler ve basın mensupları katıldı.

Suat Beyenal

23 Haziran 2017 , Cuma Bu haber toplam 933 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU