Günün Tarihi:16 Haziran 2021

‘Yeni önerilere her zaman açığız’


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu sahur programında Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldi.

Ormanpark’ta gerçekleştirilen programa 22 ve 23. Dönem AK Parti Sakarya Milletvekili Erol Aslan Cebeci, Sapanca Eski Belediye Başkanı İbrahim Uslu, İnsan Hakları ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı Sakarya Şube Başkanı Sebahattin Aydın, Eğitimciler Birliği Sendikası Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen ve Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri katıldı. Şehirde bulunan STK’lar ile iyi bir koordinasyona sahip olduklarını vurgulayan Başkan Toçoğlu, “Bu koordinasyon ile şehrimize birlikte hizmet ediyoruz. Bu birlik ve beraberlik giriştiğimiz tüm projelerde işimizi kolaylaştırıyor. Ayrıca daha büyük işlere imza atmak için bize büyük bir azim veriyor. STK’lar temsil ettikleri toplumsal kesimlerin seslerini duyurmaları açısından çok önemli oluşumlar. Biz de Büyükşehir Belediyesi olarak STK’larla işbirliği içerisinde hareket etmeyi çok önemsiyoruz. Böylece toplumun farklı kesimlerinden gelen dilek ve talepleri daha kolay alıyor, bu yönde gerçekleştireceğimiz çalışmalar için daha hızlı adımlar atma imkanı buluyoruz. Sakarya hepimizin yuvası. Hepimiz bu şehre büyük bir tutku ile bağlıyız. Kardeşlik ve birlik içerisinde hayatımızı sürdürüyoruz. İleride de atacağımız adımları koordine bir şekilde olacak, şehrimize kazandırılacak artı değerlerde birlikte imza sahibi olacağız” diye konuştu.

 

24 Haziran 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 836 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU