Günün Tarihi:17 Nisan 2021

Kadroya üç ilave daha


Kale, Savunma ve ofans hattı biraz daha güçlendirilecek

Gürses

tatilden

dönerse

hareketlenme

başlayacak

Bayram tatilini il dışında geçiren Kulüp Başkanı Av.İsmail Gürses’in, Ercüment’ten sonra kaleye iyi bir isim daha düşündüğü, savunma ve ofans hattına da takviye yaparak kadroyu güçlendireceği söyleniyor.

         Üç kişi

Sakaryaspor’da üç kaleci ile yeni sezona başlanacağı ifade ediliyor. Kaleyi önemseyen Başkan İsmail Gürses’in, Ercüment ve Hüseyin’den sonra üçüncü bir kalecinin peşinde olduğu, bunun için de Erzurumspor’lu Ahmet Altın isminin her geçen gün biraz daha ağırlık kazandığı öğrenildi.

         Savunma

Sakaryaspor yönetimi savunma ve ofans hattını da güçlendirmek istiyor. Savunmada sol ağırlıklı iyi bir isim ile iyi bir golcünün alınarak şampiyon kadronun biraz daha güçlendirilmesi hedefleniyor. Kadroyu fazla şişirmek istemeyen Gürses ve ekibi, 15 Temmuz’da ki starta eksiksiz çıkmak istiyor.

-------------------------------

Golcü gelirse

kim gidecek?

Sakaryaspor’da her hangi bir futbolcuya; “Kendine kulüp bul” denmediği açıklandı. Futbol Şube Sorumlusu Orhan Şeşen; ”Herkes bir şeyler yazıyor ancak bunlar doğru değil” ddedi ve iyi bir golcü alınması halinde gönderileceği söylenen Mümin veya Hakan arasında da böyle bir tercihin yapılmadığını ifade etti.

 

---------------------------

Asıl

mesele

işte bu

------------------

Transfer için

kritik gün

Bugün Sakaryaspor için kritik günlerden biri. Bunun nedeni Torba yasa fırsatında son gün olması. SSK ve Vergi borcu nedeniyle transferi yasak olan Sakaryaspor, bu yasadan yararlanması, yani borçlarını yapılandırması halinde transfer yapabilecek. Bu önemli konuyla ilgili olarak tüm gözler bir kez daha Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu na çevrildi. Kulüp Başkanı İsmail Gürses’in de bu konu ile ilgili Toçoğlu ile görüşeceği ifade ediliyor.

-----------------------------------

    

 

 

 

  

 

 

 

  

30 Haziran 2017 , Cuma Bu haber toplam 1121 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU