Günün Tarihi:5 Haziran 2020

Görüşmeler haftaya


Sıcaklar mevsim normallerinin üstüne çıkınca yönetim de tatil sürecini uzattı

Yasak nedeniyle görüşmelerine kısa bir ara veren Sakaryaspor yönetimi şimdi de aşırı sıcaklara takıldı.

   Dün bitti

 Sakaryaspor’da SSK ve vergi borçlarının yapılandırması dün sona erdi. Sakaryaspor Başkanı İsmail Gürses ise sıcakların mevsim normallerinin üzerinde seyretmesinden dolayı görüşmelerine kısa bir süre ara verdi. Bayram haftası ise sadece Ramazan Çevik’in imza atmasıyla geçiştirildi.

  Gidecekler

  İsmail Gürses’in Gümüşhane formasını giyen Ali Özgün ve Zahit Fındık ile ilgili nasıl bir karar vereceği merak edilirken, kulüpten gönderilecek olanlara da tebligatın yapıldığı iddia ediliyor ancak yöneticiler bu iddiaların gerçeği yansıtmadığını söyleniyorlar.

Tek imza

 Sakaryaspor’dan Hacı Ömer, Hakan, Furat ve Fahri Tatan’a kulüp bulmaları istenirken, haftayı Ramazan’ın imzasıyla geçiştiren yönetimin aşırı sıcaklar nedeniyle görüşmeleri pazartesinden sonra ya bıraktıkları ve kamp gününe kadar gerekli takviyelerin yapılacağı ifade ediliyor.

Montajda

sona doğru

   Tamamlanıp tamamlanmayacağı, yeni sezona yetişip yetiştirilemeyeceği merak edilen stat ile ilgili çalışmalar hızlandırıldı.

   Bitiyor

  2016-2017 futbol sezonunun ikinci yarısına yetişeceği söylenen ancak bazı aksaklıklar yüzünden bu sezona sarkan stadın çim serme işlemlerinden sonra koltuk montajı ve çevre düzenlemesine ağırlık verildi.

  Loca ve kombineler

  Sakaryaspor yönetimi ise yeni stat ile ilgili programını yaptı ve loca ve kombine satışları için harekete geçti.

-----------------------------

Yeni stada

yeni slogan

   Şampiyonlukta etkin rol oynayan ve verdikleri destek ile takımını şampiyonluğa taşıyan Sakaryaspor taraftarı yeni sezona yeni sloganlar ve farklı tezahüratlar ile hazırlanıyorlar.

 

   Yeni statta ki görüntünün eski stada oranla çok daha farklı olacağını söyleyen taraftarlar sezon açılışını büyük bir sabırsızlıkla bekliyor.

50 TL aidat ile

kayıt yaptır

   Sakaryaspor yaz futbol okulu için kayıtlar 3 Temmuz’da başlıyor. Ekrem Karaberberoğlu Alt Yapı tesislerinde yapılacak çalışmalara futbolcu adayları nüfus cüzdanı, iki adet fotoğraf ve 50 TL para ile kayıt yaptırabilecekler.

 

  Pazartesi, Salı ve Perşembe günü Saat 09.00’da yapılacak çalışmalara servis konulacağı açıklandı.

 

1 Temmuz 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 908 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU