Günün Tarihi:28 Eylül 2020

Hırsızlıklar arttı!


Sakarya genelinde son zamanlarda yaşanan hırsızlık olaylarının artması, vatandaşları canından bezdirdi. Vatandaşlar hırsızlık olaylarına karşı polisin yetersiz kaldığını belirterek, gerekli önlemlerin biran önce alınmasını istediler.

Güvenli site

Serdivan’da güvenlik elemanları olan lüks siteye bile giren hırsız ya da hırsızların 3 evi birden sessiz sedasız soyup gitmeleri, hırsızlıkların arttığını göstermeye yetti. Emniyetin son zamanlarda il genelinde yaşanan hırsızlık olaylarını ele alıp buna göre önlem alması bekleniyor.

Yakalanan yok

Vatandaşlar, sürekli hırsızlık olaylarını duyduklarını ama bunların yakalandıklarını duymadıklarını belirterek, “Şimdi yaz ayları geldi. Hırsızlıklar daha da artabilir. Ne yapacağımızı bilmiyoruz. Tatile bile gitmeye korkar hale geldik” dediler.

Önlem alın

Diğer yandan uzmanlar ise hırsızlık konusunda özellikle uzun süreli tatile gidecekleri uyararak, “Evden ayrılırken, bir ışığınızı açık bırakabilirsiniz. Bunun yanı sıra tüm evin kapı ve pencerelerini kapatıp gerekirse alarm ve kamera sistemi yapılsın. Kendi önleminizi siz alın” dediler.

1 Temmuz 2017 , Cumartesi Bu haber toplam 724 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU