Günün Tarihi:8 Temmuz 2020

Borçlar yapılandırıldı!


Maliye Bakanlığı’nın vergi borçlarının yapılandırılmasına yönelik getirdiği imkan, önceki gece saat 24.00’de sona erdi. Sakarya’da 20 bini aşkın mükellefin yapılandırmadan yararlandığı belirtiliyor.

Son gün

Vatandaşların vergi borçlarının faizlerinin silinerek taksitle ödeme imkanı getiren yapılandırmaya yönelik imkan önceki gece saat 24.00 itibariyle sona erdi. Cuma gecesi saat 24.00’e kadar açık olan vergi dairelerinde son gün yoğunluğu vardı.

 

20 bin borçlu

Vatandaşlar yapılandırma ile her iki ayda bir ödemek üzere, vergi borçlarını 6, 9, 12, 18, 24-36 ay gibi taksitlerle ödeme imkânı buldu. Sakarya’da 20 bin civarında borçlu mükellefin yararlandığı belirtilen yapılandırma ile ilgili rakamları bakanlığın kesin olarak açıklayacağı öğrenildi.

3 Temmuz 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 749 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU