Günün Tarihi:25 Ekim 2020

Kaymakamdan uyarı!


Vatandaşları uyaran Taraklı Kaymakamı Cihat Koç, “Yaz aylarıyla birlikte ilçemiz merkezinde taşıt sayısında ciddi oranda artış görülmektedir. Bu artışla birlikte trafikte bazı dikkatsizliklerle ilgili şikâyetler var. Vatandaşlarımızın dikkatli olmasını is

Can güvenliği

Koç, “Yaz aylarıyla birlikte ilçemiz merkezinde taşıt sayısında ciddi oranda artış görülmektedir. Özellikle motor kullanıcılarının kask takmamaları, ehliyetsiz ve yaşlarının küçük olması, motorların bir kısmının kayıtsız olması, araçlarda gürültü kirliliği yaratan –abart egzost- kullanımı vb. şikâyetler tarafımıza ulaşmaktadır. Sayılan bu durumların her biri çok ciddi konular olup gerek kullanıcıların gerekse diğer vatandaşların can güvenliğine risk teşkil etmektedir” diye konuştu.

Hassasiyet

Koç açıklamasını şu ifadelerle sürdürdü; “Konu hakkında güvenlik güçlerimize daha dikkatli olunması ve ilgili mevzuatın tavizsiz uygulanması talimatı verilmiştir. Yine havaların ısınmasıyla ilçemizde bulunan göletlerde yasak olmasına rağmen serinleme amaçlı vatandaşın girdiği gözlenmiştir. Bu konuda da güvenlik güçlerimize mevzuat çerçevesinde talimat verilmiştir. Alınan bu önlemler ve verilen talimatlar siz vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak çindir. Kurallara uyulmasını ve güvenlik görevlilerimize hassasiyetle yardımcı olunmasını rica ediyor saygılarımı sunuyorum.” 

6 Temmuz 2017 , Perşembe Bu haber toplam 697 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU