Günün Tarihi:26 Ekim 2020

En özel tarihte en güzel ‘evet’


Adapazarı Belediyesi evlendirme dairesinde, 07.07.2017’ de 24 çift evlendi. Çiftler heyecan içinde mutluluğa ‘evet ‘ dedi.

Mutluluk

Adapazarı Belediyesi evlendirme memurluğuna yılın en önemli tarihi olan 07.07.2017’ de evlenmek isteyen 24 müracaat etti. Evlilik tarihlerini özel kılmak isteyen 24 çift nikâh masasına oturdu. Nikâh masasına büyük bir heyecan ve mutlulukla oturan çiftler bir ömür için ‘ evet ‘ dedi.  Sakarya da bu özel tarihte evlenmek isteyen tahmini 150 çift mutluluğa ‘evet ‘ sözleriyle adım attı. Bu özel günde çiftlerimizin nikâhlarını kıyan nikâh memurları ise en az onlar kadar heyecanlı ve sevgi doluydu.

Kıramadık

Onların mutluluk dolu karelerinde yer alan memurlar Belediye Başkanı’nın verdiği yetkiyle 24 çiftin nikâhını kıydı. Nikâhlarını kıyan memurlar, “ Normalde günde 10-15 gibi çiftin nikâhını kıyıyoruz ama tarih 07.07.2017 olunca çok fazla ilgi ve müracaat oldu bizde buna istinaden kıramadığımız için sayıyı arttırdık ve 24 çiftimizi Adapazarı Evlendirme Dairesinde evlendirdik” dedi. Nikâh şahitleri ise arkadaşlarının nikâhlarında en az onlar kadar heyecanlıydı. Hatta heyecandan bir tanesi ‘nikâh Masası’ şarkısını söyledi.

İyi ki seçtik

07.07.2017 yılının özel bir tarih olduğunu ifade eden Çağla Yeşilkaya ve Murat Sevil çifti,”  Pazar düğünümüz vardı ama bir baktık tarih düğünümüze yakın, bizde bu güzel tarihi seçtik ve iyi ki seçtik. Tesadüfü olsa da çok güzel oldu” dedi.

Birbirlerinin şahidi oldular

Arkadaş olduklarını için aynı tarihi seçen ve birbirlerinin nikah şahidi olan Büşra yılmaz - Serkan Bargun ve Hatice Yekeler- Yakup Can  çifti, “ Evlilik yıldönümümüz daha kolay hatırlansın istedik” dedi. Her iki çiftte heyecandan titrerken birbirlerinin mutluluklarına şahitlik ettiler. Nihal Serdaroğlu ve Muammer Tayfun “Kolay hatırlanması için 07.07.17 seçtim” dedi.

10 Temmuz 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 1334 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU