Günün Tarihi:8 Nisan 2020

Acenteler dostluk kahvaltısında


Sakarya’daki her ay bir sigorta acentenin ev sahipliği bir araya gelen Sakarya'nın tanınmış sigorta acenteleri, bu ay Adafinans Sigortanın ev sahipliğinde kahvaltıda buluştu.

Kaynaşma

Sakarya’daki sigorta acenteleri arasında dostlukların kaynaşması, sorunlar hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunulması amacıyla bundan 5 ay önce başlatılan “Sigorta Acenteleri Dostluk Buluşması’nda birlik ve beraberlik örneği sergileniyor. Her ay farklı bir sigorta acentesinin ev sahipliğinde bir araya gelen Sakarya'nın tanınmış sigorta acenteleri, bu ay Adafinans Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Ulusal’ın ev sahipliğinde Arifiye Mert Izgara'da gerçekleşen kahvaltıda buluştu.

Sembol

Kahvaltı sonrası çay halkası sohbeti eşliğinde sektörleri konusunda sorun, eksik ve istekler konusunda karşılıklı fikir alışverişinde bulunan sigortacılar; birlik ve beraberlik mesajları verdi. Kahvaltı sonrası bu ayki ev sahibi Rıdvan Ulusal'a “Sakarya Sigorta Acenteleri Dostluk Sembolü” takdim edildi. Ulusal, sembolü, bundan sonraki buluşmada ev sahibine teslim edecek.

10 Temmuz 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 610 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU