Günün Tarihi:17 Nisan 2021

Kur-an kurslarına yoğun ilgi


Akyazı Müftülüğü tarafından 12 Haziran günü başlatılan ve 9 hafta sürecek olan yaz Kuran kurslarına vatandaş yoğun ilgi gösterdi.

Meraklılar

Açılan yaz Kuran kursundan biri olan Merkez Çarşı Cami (Baraka Cami) İmam Hatibi Abdurahman Bakır ile Müezzin Kadir Kurtoğlu,” Çocuklarımızın açtığımız kursumuza gösterdikleri yakın ilgi bizleri son derece mutlu etmiştir. Kursa gelen çocuklarımızda büyük bir öğrenme merakı var” dedi.

Mutluyuz

Bakır ve Kurtoğlu, Kursa katılan çocuklara Kuran-ı Kerimi okumayı öğrenmelerinin dışında dinimizle ilgili birçok bilgilerinde verildiğini ve büyüklere saygı ve küçüklere sevgi gösterilmesi gerektiğinin de öğretilenler arasında yer aldığını ve bu yıl ki kursiyer çocuklarımız gerçekten çok akıllılar bu nedenle de verdiklerimizi de kısa sürede alıyorlar. Bizde bundan dolayı çok memnun ve mutluyuz şeklinde söyledi. 

11 Temmuz 2017 , Salı Bu haber toplam 817 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU