Günün Tarihi:1 Mart 2021

İspiroğlu asfalt çalışmalarını değerlendirdi


Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, 2017 yılı asfalt çalışmalarını değerlendirdi. İspiroğlu, “Belediyemiz şantiyesinden 12.700 ton civarında asfalt imal edilip 11 km asfalt yol yapım çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Bununla birlikte bir taraftan da

Hizmete sunduk

İlçe genelindeki asfalt çalışmalarının 24 Mart tarihinde başladığını ve şehir içi içme suyu ve abone bağlantılarının tamamlandığını belirten  İspiroğlu, “ Sakarya Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte ilçemiz Vatan Caddesi ve Plaj Caddemiz de asfalt öncesi tremer çalışmasıyla (asfalt kazılarak) 12.000 ton eski asfalt kaldırılmış, yol bakım onarım çalışmaları sonucu 11.500 ton mekanik malzeme serilip sıkıştırılarak asfalt dökümüne hazır hale getirilmiştir. Önceliğimizi bu iki caddemiz üzerinde yoğunlaştırdık. İlçemizin tüm trafik yükünü çeken bu iki caddemizi sorunsuz bir şekilde tamamlayarak halkımızın hizmetine sunduk” şeklinde konuştu.

Çalışmalara devam

Piyasadan 3.500 ton asfalt temin edilerek hizmetlerimizi yarıda bırakmadık ve 3 km asfalt yol yapımımızı ara verilmeden devam ettirdik diye belirten İspiroğlu, “ 24 Mart tarihinden bu güne 24.200 ton asfalt dökülerek 19 km yol yapımını gerçekleştirdik ve bu çalışmalarımızın hız kesmeden devam edeceğini özellikle belirtiyorum. SASKİ’nin ilçemizde başlattığı su şebeke alt yapı çalışmaları belirli bölgelerde devam ediyor. Karasu Belediyesi olarak bizler bu çalışmaları yakından takip ediyoruz, yetkililerden gerekli bilgileri alıyor ve altyapısı tamamlanan bölgelerimizde asfalt çalışmalarımızı titizlikle başlatıyoruz” dedi.

11 Temmuz 2017 , Salı Bu haber toplam 809 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU