Günün Tarihi:5 Ağustos 2020

Çelik kentsel dönüşümü inceledi


Bakan Yardımcısı Çelik Erenler ’de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Belediye ziyaretiyle başlayan ziyaret turu başsağlığı, kentsel dönüşüm ikinci etap alanı inceleme ve Romanlarla sohbet ile son buldu.

Üstün performans

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ve Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı’yı ziyaret etti. Kentsel Dönüşüm başta olmak üzere ilçede yapılan yatırımların konuşulduğu ziyarette Çelik dönüşüm projesinde kat edilen mesafeye övgüler yağdırdı. Bakan Yardımcısı Çelik şehrin yeni vitrininde gösterilen olağanüstü performanstan dolayı Başkan Öztürk ve ekibini kutladı.

Romanlara ziyaret

Belediye de gerçekleşen bilgilendirmenin ardından ilçede ziyaretler yapıldı. İlk olarak Erenler Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü çalışanlarından Melek Koşar’ın babası Necmettin Koşar’ın cenazesine katılan Bakan Yardımcısı Çelik ve Başkan Öztürk ardından 144 adet dublex ve tripleks olarak yapılacak Kentsel Dönüşüm ikinci etap alanında incelemelerde bulundu. Daha sonra Romanların yaşadığı bölgeye giderek vatandaşlarla hasbihal etti. Romanların yakın ilgisiyle samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret tarafları mutlu etti. 

12 Temmuz 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 708 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU