Günün Tarihi:7 Temmuz 2020

Kılıçdaroğlu teşekkür etti


25 gün süren Adalet Yürüyüşü’nü tamamlayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu dün ilimize geldi. Öğle yemeğinde Milletvekili Engin Özkoç ve parti örgütü ile bir araya gelen Kılıçdaroğlu Adalet Yürüyüşünde kendisine destek olan Sakarya halkına teşekkür e

Adalet yürüyüşü

15 Haziran günü Ankara Güvenpark'tan yola çıkarak 25 gün sonra İstanbul Maltepe’de gerçekleştirdiği miting ile Adalet Yürüyüşü’nü tamamlayan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ilimize geldi. Adalet Yürüyüşü kapsamında 3 gün ilimizde konaklayanKılıçdaroğlu, yürüyüşün tamamlanmasının ardından dün Milletvekili Engin Özkoç, İl Başkanı Ayça Taşkent ve parti yöneticileri ile bir araya geldi. 

Teşekkür etti

Karayolu ile Ankara’ya giderken ilimize uğrayan Kemal Kılıçdaroğlu Köfteci İsmail’de öğle yemeği yedi. Engin Özkoç, Ayça Taşkent ve parti yöneticilerinin eşlik ettiği Kılıçdaroğlu kısa süre sonra ilimizden ayrıldı. Yemek esnasında kendisine eşlik eden Özkoç ve Taşkent’e Adalet Yürüyüşü sırasındaki çalışmalarından ötürü tebrik eden Kılıçdaroğluayrıca,Adalet Yürüyüşü sırasında kendisine destek veren ve misafirperverlik gösteren Sakarya halkına da teşekkür etti.

12 Temmuz 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 659 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU