Günün Tarihi:28 Kasım 2021

AK Parti startı verdi


AK Parti Adapazarı ilçe yönetimi, kongre sürecinin başlamasıyla birlikte mahalle başkanlarıyla bir araya gelerek süreci değerlendiriyorlar.

Süreç başladı

Adapazarı İlçe Başkanlığında yaptığı toplantıya Başkanı Mustafa Ak, Siyasi ve Hukuki işlerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Metin Kurutuluş, Teşkilatlardan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı İlhan Güve, İlçe yönetim Kurulu üyeleri ve mahalle başkanları katıldı .

İlçe Başkanı Mustafa Ak, kongre sürecinin Adapazarı İlçemize hayırlara vesile olması temennisiyle başladığı konuşmasına 4 Temmuz tarihinden itibaren kongre sürecinin başladığını belirtti.

2023’e doğru

İlçe Başkanı Mustafa Ak “Kongre süreci partimizde bildiğiniz üzere 4 Temmuz 2017 itibariyle başladı. Ülkemize, İlimize ve ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. AK Parti ailesinin bir ferdi olarak, hangi görevde olursak olalım tarih yazan bir partinin parçası olmak bizler için büyük bir onurdur. 2023’e doğru birlik ve beraberlik içerisinde inşallah huzur içerisinde ilerleyeceğiz.”dedi.

Delege sayıları

Teşkilat Başkanı İlhan Güve, mahalle başkanlarını delegelerin mahallelere dağılımıyla ilgili bilgilendirdi. Mahallelerin seçmen oranlarına göre değişen delege sayılarıyla ilgili belgeler, toplantıya katılan mahalle başkanlarına verildi.  Toplantıda mahallelerden sorumlu koordinatör İlçe Yönetim Kurulu üyeleri hazır olarak bulundu. Mahalle Başkanlarından kongre süreciyle ilgili sorular ilçe Başkanı Mustafa Ak ve Teşkilat Başkanı İlhan Güve tarafından cevaplandırıldı

12 Temmuz 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 818 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU