Günün Tarihi:24 Kasım 2020

‘Bu ihaneti affetmeyeceğiz’


15 Temmuz’un milletimiz açısından kararlılıkla gösterilen büyük bir zafer olduğunu ifade eden Başkan İspiroğlu, “15 Temmuz’u unutmayacağız, unutturmayacağız. Vatanımıza göz diken hainler için de büyük bir hezimet olarak sonsuza kadar akıllarda kalacaktır”

Davet

11-15 Temmuz tarihleri arasında Sakarya Demokrasi Meydanında düzenlenecek olan 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliklerinin ilk gününe İl ve İlçe protokolleri ile birlikte katılan Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, “15 Temmuz bu vatana, bu millete yapılmış hain bir girişimdir. Milleti yok etmeye yönelik alçakça bir kalkışmadır. Bunu bu millet affetmeyecek. Sakarya Demokrasi Meydanında, 11 Temmuz gecesi başlayan etkinliklerimize halkımızın yoğun ilgi gösterdiğini görüyoruz. 15 Temmuz Cumartesi gününe kadar sürecek olan demokrasi nöbetlerimize halkımızı bekliyor ve tüm vatandaşlarımızı Sakarya Demokrasi Meydanı’nda yapılacak demokrasi nöbetimize davet ediyorum” diye konuştu.

‘Unutmayacağız’

Vatana ihanet eden maşaların hukuk önünde en ağır şekilde hesap vereceklerini söyleyen Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, “15 Temmuz’u unutmayacağız, unutturmayacağız. O gece vatanımıza, hain kalkışma sonucu yapılan ihaneti ve bu ihanetin mensuplarını hiçbir zaman unutmayacağız. Ülkemize yapılan kalleşliği unutmayacağımız gibi o hain gecede, ne ana-babasını, ne eşini-çocuğunu ne de kendi canını düşünmeden, tek derdi Vatanı olan Kahramanlarımızı da hiçbir zaman unutmayacağız. Bu ihanetin maşası olan vatan haini kalleşler hukukun önünde en ağır şekilde hesaplarını veriyorlar, vermeye devam edecekler” dedi. 

13 Temmuz 2017 , Perşembe Bu haber toplam 688 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU