Salona bakıma alınıyor15 Temmuz 2017, Cumartesi

Nihayet

Taraklı’da bulunan ve bir süredir atıl durumda bulunan Taraklı’lı gençlerin faydalanamadığı spor salonuna en sonunda Taraklı Belediye Başkanı Tacettim Özkaraman el attı. Kısa sürede onarım işlerinin başlayacağını belirten Özkaraman ‘Gençlerimizin faydalanamadığı bu tesis uzun zamandır hepimizin canını sıkıyordu, bizde onarım ihalesi gerçekleşirdik, Salonun soyunma ve hakem odaları, duş ve tuvaletlerin olduğu bölümler,çatı ve kauçuk zemin tamamen yenilenecek. Spor salonunda da boya çalışması gerçekleştirilecek. Onarım çalışmasına hemen başlanacak" dedi.

Futbol sahası yükseliyor

Yıllardır futbol sahası olmayan ve bu nedenle futbol oynamaktan mahrum kalan Taraklı’da futbol sahası yapımında çalışmalar son aşamaya ulaştı.

 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz aylarda ihalesi yapılan Avdan Mahallesi yolu Orman Deposu mevkiinde 12 dönüm alanda yapımına başlanan ve resmi müsabakaların oynamasına imkan sağlayacak futbol sahasının yapımında çalışmalar son aşamaya ulaştı

Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman ‘Futbol sahasında tel örgü çevirme ve inşaat çalışmaları tamamlandı. Zeminin sentetik zemin hale getirme çalışmaları başlayacak. Tribün ve aydınlatması yapılarak tam olarak tamamlanmasından sonra hizmete girecek. Çalışmaların büyük kısmı tamamlandı." dedi.

 

(Abdullah CAN)

Bu haber toplam 701 defa okundu.