Günün Tarihi:24 Haziran 2021

Alifuatpaşa’da mezuniyet


Sakarya Üniversitesi Geyve Ali Fuat Paşa Meslek Yüksek Okulu Mezuniyet Töreni görkemli bir şekilde gerçekleşti

88 mezun

SAÜ Ali Fuat Paşa MYO 2016 – 2017 Öğretim Yılı mezuniyet töreni, okul bahçesinde düzenlendi. 1600 civarında öğrencisi olan okuldan bu öğretim yılında 88 öğrenci mezun oldu.

Saygı Duruşu sonrasında İstiklal Marşı birlikte söylendi. Veda konuşması yapan Okul Müdür Vekili Öğretim Görevlisi Dilek Türk yaparak öğrencilere yeni hayatlarında başarı dileğinde bulundu.  2016-2017 öğretim yılı bölüm birincilerine ödülleri de dağıtıldı.

 

Ödül alanlar

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü birincisi Tuğçe Gündere’ye belge ve ödülünü Bölüm Başkamı Öğretim Görevlisi Dr. Gıyasettin Tayfur, Dış Ticaret Bölümü birincisi Resul Kurt’a belge ve ödülünü Bölüm Başkanı Öğretim Görevlisi Kartal Türk, Yönetim ve Organizasyon Bölümü birincisi Güler Aytan’a belge ve ödülünü bölüm başkanı Öğretim Görevlisi Cihan Özyıldırım, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölüm birincisi Neslihan Alışkan’a belge ve ödülünü Bölüm Başkanı Öğretim Görevlisi Ali Emre Çetin, Finans Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Maliye Programı Bölümü öğrencisi ve okul birincisi Eylül Zeynep Atay’a belge ve ödülünü Okul Müdür Vekili Dilek Türk verdi. Mezuniyet programı, öğrencilerin müzik ve meşaleler eşliğinde keplerini havaya atmaları ile sona erdi. 

20 Temmuz 2017 , Perşembe Bu haber toplam 1492 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU