Günün Tarihi:20 Ocak 2021

Afet’e hazırlık eğitimi


Afete Hazır Türkiye projesi kapsamında Sakarya Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Öğrencilerine ‘Temel Afet Bilinci’ Eğitimleri verildi.

Sakarya AFAD eğitmeni tarafından verilen eğitimlerde öğrencilere; Afet nedir? Ülkemizde ve ilimizde sıkça görülen afet türleri nelerdir. Afet öncesi alınması gereken tedbirler nelerdir. Afet sırasında hangi doğru davranış modellerinin uygulanacak. Afet sonrasında ilk 72 saatte neler yapılması gerek.  Afet çantasının önemi ve gençler olarak afetlere ne kadar hazırlıklıyız, konularıyla ilgili bilgiler verildi. Öğrencilere yaz aylarında deniz vb. yerlerde bulunduğumuzda daha dikkatli olmaları gerektiği ve çeken akıntı konusu anlatılarak eğitim sona erdi.  

23 Temmuz 2017 , Pazar Bu haber toplam 734 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU