Günün Tarihi:24 Haziran 2021

Bakımsız araca ceza!


Büyükşehir Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından şehir genelinde toplu taşıma araçlarına yönelik olarak gerçekleştirilen denetimler aralıksız devam ediyor. Pistil, “Ulaşımda amacımız daha güzenli, tercih edilir ve güven duyulan bir yapı kurmak” dedi.

Yaptırım uygulanıyor

Zabıta ekipleri ile birlikte özel halk otobüsleri, minibüsler ve taksi dolmuş hatlarında denetimler gerçekleştirdiklerini söyleyen Pistil, “Temizlik, klima, trafik kurallarına uyum, şoförlerin vatandaşlarla diyalogları ve özellikle ruhsatsız çalışan esnaflar gibi birçok konuda denetimlerimiz aralıksız olarak devam ediyor” dedi.

Araçlar bağlandı

Yolculara kötü davranışlar sergileyen esnafları uyardıklarını belirten Pistil, “Uyarılarımıza rağmen yanlışlarında ısrar eden esnaflara mevzuatlar çerçevesinde işlemler gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda Hendek ve Korucuk halk otobüslerinde birer araç bağlama cezası uyguladık. Şehirde memnuniyet verici bir toplu taşıma için hem vatandaşlarımızın hem de esnaflarımızın karşılıklı hoşgörü içerisinde olmaları gerekiyor. Bu konuda iki taraftan da karşılıklı anlayış ve özveri bekliyoruz” diye konuştu.

25 Temmuz 2017 , Salı Bu haber toplam 745 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU