Günün Tarihi:16 Mayıs 2021

Ferizli’ye MOBESE kuruluyor


Ferizli’de MOBESE çalışmalarında sona gelindi. Belediye Başkanı Ahmet Soğuk’un Türk Telekom’dan gelen yetkililerle yaptığı görüşmenin ardından çalışmalarda son adımlar atıldı. Haftaya pazartesi çalışmaların başlayacağı bilgisi verildi.

İlçenin güvenliği

İlçe güvenliğinin sağlanmasında ve emniyetin suçla mücadelesinde vazgeçilmez bir unsur haline gelen MOBESE sisteminin Ferizli’de kurulması için Türk Telekom Sakarya İl Müdürlüğü’nün ilgili personeli Ferizli Belediyesi’ne bir ziyaret gerçekleştirildi.

Çeşitli noktalar

Vatandaşların can ve mal güvenliği için ilçenin çeşitli noktalarına yerleştirilmesi planlanan MOBESE kamera sistemi sayesinde, trafik kontrolü ve araç takibi yapıldığı gibi bulunduğu bölgeyi güvenlik çemberi altına alarak vatandaşların emniyet ve güvenliğini de sağlanacak.

7/24 kontrol altında

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, “Ferizli’de güvenlik konusu önceliklerimiz arasında yer alıyor. Bu amaçla uzun zamandır mücadelesini verdiğimiz MOBESE kameraları ilçemize geliyor. Güçlü caydırıcılığı olan bu sistem sayesinde hem emniyet mensuplarımızın işi kolaylaşacak, hem de ilçemiz 7/24 kontrol altında olacak. Sakarya il Telekom müdürlüğümüz yetkilileri ile bugün belediyemizde son görüşmeler sağlandı. İnşallah önümüzde ki hafta pazartesi günü ilçemizin çeşitli noktalarına MOBESE kameraları kurulmaya başlanacak’’ dedi. 

25 Temmuz 2017 , Salı Bu haber toplam 797 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU