Günün Tarihi:26 Şubat 2021

Bakan’dan kurban fırsatçılarına mesaj


Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Havadan para kazanmak isteyenler hayal kırıklığına uğrayacaklardır. Benim vermek istediğim mesaj budur." dedi.

Çalışacağız

Fakıbaba, ''Hem üreticinin haklarını koruyan, hem tüketicinin haklarını koruyan ve düşürmek için tabi ki elimizden gelen çalışmayı yapan ama ne zaman düşecek, ne kadar düşecek bu konuda çalışma yapan çünkü Cumhurbaşkanımızın ve Başbakanımın bana ilk emirleri mutlaka ve mutlaka bu konularda çalışın emri oldu. Ve biz bu emirleri yerine getireceğiz” dedi.

Mesajım budur

Bakan Fakıbaba, “Yani Cumhurbaşkanımızın özellikle benden istediği fakir fukaraya mutlaka ve mutlaka gerekli desteği vermek zorundayız. Vereceksin Fakıbaba dedi. Bende emriniz olur efendim dedim. Acaba kaç lira olacak, ne olacak ona bir şey söylemem mümkün değil. Ama rahatlatmak için biz kolumuzu değil, vücudumuzu, canımızı ortaya koyacağız. Yeter ki, hem üreticimiz kazansın, hem tüketicimiz kazansın. Havadan para kazanmak isteyenler hayal kırıklığına uğrayacaklardır. Benim vermek istediğim mesaj budur” dedi.

Üreten kazanacak

Fakıbaba, “Havadan para kazanmaya müsaade etmeyeceğiz. Stoku yapıp vatandaşı zor durumda yakalayıp ona yüksek fiyatla vermek isteyen adamın mal elinde kalacak. Bunu herkes bilsin. Onun için herkes hak ettiği şeyi alacak. Tüketici hak ettiği şekilde o fiyatla alacak üreticide kazanacak. Yani kazan kazan olacak. Üreten kazanacak, tüketen kazanacak” dedi. 

25 Temmuz 2017 , Salı Bu haber toplam 750 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU