Günün Tarihi:8 Mayıs 2021

Erenler’e iki oscar ödülü


Belediyeciliğin OSCAR’ı olarak adlandırılan ‘Marka Projeler Marka Belediyeler’ ödül töreni Ankara Meyra Palas Otel’de yapıldı. Türkiye genelinde 30 civarında proje ödüllendirilirken Erenler Belediyesi iki ödül birden aldı.

En barılı başkan

Erenler Belediyesi, belediyeciliğin Oscarı olarak adlandırılan ‘Marka Projeler Marka Belediyeler’ platformunun yaptığı değerlendirme sonrasında iki ödüle birden layık görüldü. Bütçeyi doğru kullanma, vizyonel projeler, vatandaşın hizmet memnuniyeti gibi kriterlerin dikkate alındığı kategoride Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, En Başarılı Belediye Başkanı ödülüne layık görülürken, modern çağ ile gelenekleri örtüştüren, şehrin yeni vitrini Kentsel Dönüşüm Projesi ise marka projeler kapsamında ödüllendirildi.

Dişli’den aldı

Ankara Meyra Palas Otel’de düzenlenen ödül törenine Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç ile Sakarya Milletvekili Şaban Dişli’de katılarak ödül alan belediyelere plaketlerini takdim etti. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Yerel Yönetimler Toplantısının uzaması nedeniyle törene katılamadı.

İki ödül

Erenler Belediyesi’nin iki ödül aldığı törende Ankara Büyükşehir Belediyesi 15 Temmuz Anıtı, Ordu Büyükşehir Belediyesi Estetik Kent İnşası, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Engelliler Koordinasyon Projesi ile ödüle layık görülen Büyükşehir Belediyeleri olurken 30 civarında il ve ilçe belediyesi ödüle layık görüldü.

Erenler adına

Marka Projeler Marka Belediyeler platformunun iki ödüle layık gördüğü erenler Belediyesi’nin ödülünü Ak Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli’nin elinden alan Başkan Cavit Öztürk “Yapılan hizmetlerin takdir edilmesi hele ki ülke genelinde ses getirmesi beni ziyadesiyle mutlu etti. Birçok büyükşehir ve il belediyesi arasında iki ödül birden almaktan mutluyum. Belediyemize verilen ödülü mesai arkadaşlarım ve Erenler halkı adına aldım. Halka hizmet hakka hizmet düsturunda çalıştık, çalışmaya devam edeceğiz. Durmak yok hizmete devam ” dedi.

Mutlu etti

Marka Projeler Marka Belediyeler ödül törenine katılan AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli “Ak partili belediyeler hizmet yarışında olmalı. Partimizin kurucusu, davamızın lideri Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan belediyecilikten geliyor. Ülke genelinden çok sayıda belediyenin projeleriyle yarıştığı bir platformda şehrimden bir belediyenin iki ödüle layık görülmesi beni mutlu etti. Erenler Belediyemizin ödül almasında emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Umarım şehrimize daha çok ödül getirecek projeler üretilir” dedi.

27 Temmuz 2017 , Perşembe Bu haber toplam 770 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU