Günün Tarihi:8 Mayıs 2021

‘Artık sözler tutulsun’


Hendek Güldibi Mahallesi Muhtarı Kazım Taşkın, iki yıl önce söz verilmesine rağmen mahalle içi ve gurup köy yollarının halen asfaltsız asfaltlamamasına tepki gösterdi.

Asfalta hasret

Mahalle sakinlerinin artık yüzüne bakamaz hale geldiğini belirten Muhtar Taşkın, “İki önce yıl önce verilen sözlerin hala tutulmasını bekliyoruz. Şevketiye Sokak, Karşı Mahalle ve Güldibi Merkez Caddesi yıllardan beri asfalta hasret halde bekliyor. Seçimden önce Büyükşehir Belediye Başkanımız ve ilçe belediye başkanımızın sözüne rağmen, gerekli yazışmalar yapılmasına rağmen hala kışın çamur, yazın toz deryasından kurtulamıyoruz. Yollarımızın bozukluğu biz mahalle sakinlerini ve misafirlerimizi bıktırdı. Artık yeter!” şeklinde konuşarak tepkisini dile getirdi.

 

Hani verilen sözler

İlçe belediyesinin asfalt çalışmalarıyla öğündüğü yerde halen asfaltsız yol aranıyorsa Güldibi Mahallesinin ziyaret edilmesini isteyen Muhtar Taşkın, “Biz sorunu dile getirmeye bıktık ama bize hala net bir cevap veren yok. Hani asfaltsız yol kalmayacak sözü vardı. Biz 128 hane olan bir mahalleyiz. Verilen sözler neden tutulmuyor” dedi.  

 

Yüzüne bakamıyorum

Muhtar Taşkın, “Artık mahalle sakinlerimizin yüzüne bakamaz hale geldim. Artık bu sözün verilmesini bekliyoruz. Cumhurbaşkanımızın muhtarlara ne kadar önem verdiğini bütün dünya biliyor. Ben burada verilen sözlerin tutulmadığını, devletin millet olan ilk kapısı olan muhtarlığa verilen bu sözün bir an önce yerine getirilmesini bekliyorum” diye konuştu.

28 Temmuz 2017 , Cuma Bu haber toplam 991 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU