Günün Tarihi:5 Ağustos 2020

Arifiye güvenlik zirvesi


Arifiye’de vatandaş devlet buluşması kapsamında Kaymakam Adem Yazıcı başkanlığında, Arifiye Belediyesi Kültür Merkezi Toplantı Salonunda Muhtarlar, Güvenlik ve Vatandaşa Buluşma Toplantısı yapıldı.

Çalışmalara devam

Toplantıya Kaymakam Adem Yazıcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, ilçe kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, STK Temsilcileri ve mahalle muhtarlarımız ve vatandaşlar katıldı. Önceki toplantılarda muhtarlar tarafından Kaymakamlık Makamına sunulan ihtiyaç ve talepler hakkında yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren Yazıcı, “ Sorun, ihtiyaç ve talepleriniz, ilgili kurumlar tarafından hassasiyetle incelenip mevzuat çerçevesinde gerekli çalışmalar ve bilgilendirmeler yapıldı ve yapılmaya devam ediliyor. Her ay düzenli şekilde yapılacak olan toplantılarda da yine muhtarlarımızın görev mahallerinde ki ihtiyaç ve talepleri dinlenerek gerekli çalışmalar yapılacaktır” dedi.

En büyük yardımcılar

Yıldırım, “ Muhtarlarımız yeni Türkiye’nin inşasında bizim en büyük yardımcılarımız olacaktır. Muhtarlarımıza büyük görev düşüyor. Onun için vatandaşa hizmette hep beraber el birliğiyle, çözüm odaklı olarak meselelere yaklaşacağız. İmkânlar ve şartlar doğrultusunda hemen olmasa bile zaman içerisinde pek çok sorunumuzu çözeceğiz inşallah” diye  belirtti.

30 Temmuz 2017 , Pazar Bu haber toplam 684 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU