Günün Tarihi:17 Nisan 2021

Hastaneye 7 yeni branş


Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve Hendek Devlet Hastanesi Başhekimi Sedat Aydın Ankara’da ziyaretlerde bulundular.

Destek

Başkanımız ve Başhekimimiz TBMM de Ayhan Sefer Üstün, Recep Uncuoğlu, Ali İhsan Yavuz, Mustafa İsen, Şaban Dişli ve Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik ile görüşmelerde bulundular.  Hendek Devlet Hastanesi ile ilgili konuların görüşüldüğü ziyaretlerde Başkanımız ve Başhekimimiz Milletvekillerimiz ve Bakan Yardımcımıza Hendek Devlet Hastanesi Başhekim atamasındaki yardımlarından dolayı teşekkür ederek Hastane hakkında bilgi verdiler ve eksik doktor kadroları ile ilgili destek istediler.

Söz aldılar

Sonra Sağlık Bakanlığında Özel Kalem Müdürü Fatma Aktaş ve Sağlık Bakanlığında Kamu Hastaneleri Kurum Başkanı Hasan Aydınlık ile bir görüşme yaparak Hendek Devlet Hastanesi için kurum içi atamalarda çeşitli branşlarda 7 uzman doktor kadrosu açılacağı sözünü aldılar.

31 Temmuz 2017 , Pazartesi Bu haber toplam 781 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU