Günün Tarihi:24 Ocak 2021

Halk toplantılarına devam


Arifiye’de her ay düzenli olarak halk toplantısı yapılıyor. Halk toplantılarında vatandaşın şikayet ve talepleri alınıp ilgili mercilerce çözüm üretiliyor. Sonuncusu Mollaköy ve Hacıköy Mahalleri’nde gerçekleşti.

Katılım

Doğrudan vatandaşın talep, şikayet, istek ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla arifiye kaymakamlığınca her ay düzenli olarak farklı mahallelerde yapılması planlanan, herkese açık olan halk toplantısı bu ay Arifiye Mollaköy Mahallesi ve Hacıköy Mahallesi’nde İlçe Kaymakamı Adem Yazıcı başkanlığında gerçekleştirildi. Halk toplantısına Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, İlçe Jandarma Komutanı J. Yzb. Hamit Gencay Taşdemir, İlçe Müftüsü Mehmet Türkoğlu, İlçe Yazı İşleri Müdür V. Metin Genç, İlçe Milli Eğitim Müdür V. Yüksel Gülaç, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Murat Dilek, Toplum Sağlığı Merkezi Sorumlu Hekimi Dr. Metin Koca, İlçe SYDV Müdürü Hakan Tanıl, Mollaköy Mahalle Muhtarı İbrahim Özmen ve Hacıköy Mahalle Muhtarı Ahmet Yılmaz ve mahalle sakinleri katıldı.

 Gündem

Gerçekleştirilen toplantıda genellikle İlçede ve Mahallelerde yapılan ve yapılması gereken çalışmalar gündeme getirildi. Karşılıklı bilgi alış verişinde bulunuldu. Toplantı sonucunda; Kaymakam Adem Yazıcı, belirtilen ihtiyaçların karşılanmasına yönelik alınan kararlar doğrultusunda gerekli çalışmaların yapılması için ilgili kurumların bilgilendirilmesi ve gerekli adımların atılması kararlaştırılmış olup, toplantılara gösterilen yakın ilgi nedeniyle  mahalle sakinlerine ve katılımcılara teşekkürlerini ifade etti. 

1 Ağustos 2017 , Salı Bu haber toplam 661 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU