Günün Tarihi:31 Mart 2020

Bolu’dan Çavuş’a ziyaret


Bolu Sosyal Güvenlik İl Müdürü Mustafa Turan, İl Müdür Yardımcıları Mehmet Hanefi Taştan, Sevgi Ünal ve Personelden Kadir Baytemur Sakarya Sosyal Güvenlik İl Müdürü Erhan Çavuş’ u makamında ziyaret ettiler.

İl Müdürü Erhan Çavuş Sakarya’ ya Bolu’dan geldiğini ve çalışma arkadaşlarının bu ziyaretlerinin kendisini çok duygulandırdığını belirterek misafirlerine teşekkür etti. Misafirler İl Müdürü Çavuş’ a tablo hediye ettiler. Tatlı sohbetten sonrası İl Müdürü Mustafa Turan ve arkadaşları İl Müdürlüğünden ayrıldılar. Sakarya İl Müdürlüğü olarak bu nazik ziyaretleri ve hediyeleri için Bolu SGK İl Müdürü Sayın Mustafa Turan' a, İl Müdür Yardımcıları Sayın sevgi Ünal' a, Sayın Mehmet Hanefi Taştan' a ve Sayın Kadir Baytemur’ a çok teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz. 

3 Ağustos 2017 , Perşembe Bu haber toplam 783 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU