Günün Tarihi:22 Mayıs 2022

Balkanlıoğlu’ndan yakın takip


İlim Yayma Cemiyeti (İYC) Sakarya Şube Başkanı Dr. Vadettin Aktaş ve yönetim kurulu üyeleri, Ordu Valiliğinden, Sakarya Valiliğine atanan İrfan Balkanlıoğlu’nu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Ziyaret

İlim Yayma Cemiyeti Sakarya Şube Başkanı Dr. Vadettin Aktaş, Sakarya'da gerçekleştirilen eğitim, kültür ve barınma hizmetleri hakkında bilgiler verirken; Bin 100 üniversite ve ortaöğretim öğrencisine,  yaz etkinliği kapsamında da Kuran Kursu olarak 450 öğrenciye hizmet verildiğini belirtti.

Önemli adımlar

İlim Yayma Cemiyeti'nin köklü bir kuruluş olduğunu ve yakından takip ettiğini söyleyen Sakarya Valimiz İrfan Balkanlıoğlu, “1951 yılında kurulan cemiyette çok değerli büyüklerimizin katkılarıyla bu günlere kadar geldi. Üniversite yıllarında Vefa yurdunda kalmıştık. O günden bugüne artan sayısıyla yurt hizmetlerinde ve geleceğe önemli katkı sağlayacak adımlar atıldığını yakından takip ediyoruz” dedi.

Birlikte hizmet

Sakarya Valisi Balkanlıoğlu, İlim Yayma Cemiyeti Sakarya Şubesi'nin yaptığı ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu, Sakarya’nın gelişmesi için bütün Sivil Toplum Örgütleri ile birlikte çalışacaklarını ifade etti.

10 Ağustos 2017 , Perşembe Bu haber toplam 917 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU