Günün Tarihi:13 Nisan 2021

Bugün şenlik var


Pamukova Avcılar ve Atıcılar Kulübünün geleneksel olarak düzenlediği Atış Şenliği bugün Bakacak Mahallesi’nde düzenleniyor. Şenlik sonrası katılımcılara pilav dağıtılırken yarışmacılara da ödül verilecek.

Davet

Pamukova Avcılar ve Atıcılar Kulübünün düzenlediği Atış Şenliği Tek Kurşun ve Trap Atışları bugün Bakacak Mahallesi Hıdırca Çayırı’nda saat 10.00’ da gerçekleşiyor. Pamukova Avcılar ve Atıcılar Kulübü Başkanı Hüseyin Özkan, bugün saat 10.00’da Bakacak Mahallemizde Hıdırca Çayırında düzenlediğimiz Tek Kurşun ve Trap Atışları şenliğimize tüm halkımız davetlidir” dedi.

Hediyeler

Atış Şenliğinde, Tek Kurşun ve Trap Atışlarının ayrı ayrı yapılacak. Katılımcılara pilav dağıtılacak. Yarışındaki birincilere Otomatik Av Tüfeği, İkincilere Havalı Tüfek ve Şarjlı Fener, üçüncülere Dolu Avcı Yeleği, dördüncü ve beşincilere de tost makinası, makaralı olta, tüfek çantası, köpek maması hediye edilecek. 

13 Ağustos 2017 , Pazar Bu haber toplam 748 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU