Günün Tarihi:13 Temmuz 2020

‘Türkiye’nin en güçlüsüyüz’


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Yerel Yönetimler Kamu İşverenleri Sendikası’nın (YERELSEN) 5. Olağanüstü Genel Kurulu’na katıldı.

Önemli sendikayız

Kocaeli Luxur Garden’da gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul’da, farklı görevlere atanan isimlerin yerine YERELSEN yönetimine yeni isimler dahil edildi. Olağanüstü Genel Kurul’da konuşan Başkan Toçoğlu, “12 yıllık geçmişimizde üyelerimize yönelik toplu iş sözleşmeleri, eğitim programları, danışmanlık hizmetleri başta olmak üzere birçok önemli faaliyetler gerçekleştirdik. Şunu açık bir şekilde ifade etmek isterim; Türkiye’nin hemen her yerinde pek çok önemli projeye imza atan kendi alanında önemli bir sendikayız. İşveren sendikacılığı alanında çok önemli bir boşluğu doldurduğumuzun bilincindeyiz” dedi.

29 ilde 87 üyesi var

Başkan Toçoğlu, “Üyelerimizin inancı ve desteğiyle çalışmalarının çıtası yükselten, Avrupa Birliğinden aldığı projeleri başarıyla uygulayan ve 29 ilde toplam 87 üyesi bulunan bir sendika olarak bugün Kamu işverenleri alanında Türkiye’nin en güçlü sendikaları arasındayız. Elbette ki buraya kolay gelmedik. Çeşitli zorluklarla karşılaştık. Dönem dönem farklı sıkıntılar yaşadık. Ancak Allah’a hamdolsun hiçbir zaman kararlığımızı kaybetmedik. Bu gayret, hamdolsun ki bugün bizi kamu işverenleri sendikası alanında referans alınacak bir kurum durumuna getirmiştir” dedi.

Kurumsal bir marka

Başkan Toçoğlu, “Bugün YERELSEN sözüne itibar edilen, danışmanlık alanında kendisine başvurulan kurumsal bir marka haline gelmiştir. Samimi gayretleri ile katkıda bulunan üyelerimize, Belediye Başkanlarımıza ve sendika çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki dönemde sendikamız, ülke genelinde daha fazla örgütlenmiş olarak yükselişini sürdürecektir. Bu vesileyle Olağanüstü Kongremizin hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 

16 Ağustos 2017 , Çarşamba Bu haber toplam 649 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU